Mire se vini ne Europa Park


Europa Park Sh.a u themelua ne vitin 2010, per te ofruar sherbime cilesore per klientet e saj. Tek ne do te gjeni jo vetem
akomodimin qe deshironi, por dhe sherbime te tjera nder te cilat ambjente per organizime festive me klapacitet prej 3000 vetash,
ku do ju ofrohet ushqim cilesor nga shefat tane te kuzhines. Ne ambjentet tona ndodhet dhe nje bar ku mund te kaloni pasditet tuaja.
Prane hotelit tone mund te gjeni vend parkimi, si dhe lavazh per makinen tuaj.HOTELIHoteli i Europa Park është mjaft i rehatshëm. Të gjitha dhomat tona janë të pajisura me kondicioner dhe një televizor. Tek ne nuk mungon as wireless, i cili është falas. Shërbimi i klientit është i gatshëm për t’ju ndihmuar 24 orë të ditës, duke qenë sa më pranë jush. Nëse do të dëshironi të kaloni pak kohë në lokalin tonë, ai gjendet në kat të parë të hotelit. Gjithashtu ne j'u ofrojmë parkim falas.

RESTORANTRestoranti ynë ndodhet në kat të parë të hotelit, ku mund të kaloni një kohë të bukur duke shijuar ushqimet tona, të gatuara me shumë kujdes nga shefat tanë të kuzhinës. Qëllimi ynë është të gatuajmë ushqime të shijshme dhe të shëndetshme, duke kënaqur dëshirat e klientëve tanë. Tek ne do të ndiheni si në shtëpinë tuaj, duke shijuar gatimet homemade në ambjentet tona relaksuese.